Kurier do Czech dla firm | Boxfox dla firm i e-commerce

Kurier do Czech dla firm

Home / Kurier do Czech dla firm

Tanie przesyłki zagraniczne do Czech dla firm

Kurier

Najlepsza oferta cross border

Jeśli nadajesz większe ilości przesyłek międzynarodowych i szukasz dedykowanej logistyki, to mamy ofertę właśnie dla Ciebie
DO CZECH

Tanie przesyłki zagraniczne do Niemiec dla firm

Zapewniamy skuteczne przesyłki kurierskie do Niemiec dla firm i e-commerce.

about-img

Szybka i Pewna Dostawa

Nasza niezawodna sieć dostaw zapewnia, że Twoje produkty dotrą do Niemiec ekspresowo i bezpiecznie. Chcesz wysłać niestandardową przesyłkę? Nie ma problemu

about-img

Ubezpieczenie

Wszystkie nasze przesyłki do Niemiec są ubezpieczone. Co więcej, tworzymy elastyczne rozwiązania, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od rodzaju produktów, ilości przesyłek lub specjalnych wymagań, dostarczymy idealne rozwiązanie dostosowane do Twojej firmy.

about-img

Sprawdzone rozwiązania

Z naszych usług korzystają firmy, Zaufaj nam również. Wspólnie uprościmy Twoje dostawy do Niemiec, a Ty skoncentrujesz się na rozwoju swojej działalności.

about-img

0

UKRYTYCH KOSZTÓW

+2893

Zadowolonych klientów

27

Krajów UE

4.9

Ocena w opineo.pl

Najlepsza oferta kurierska do Czech dla firm na rynku

Boxfox to

about-img
Przesyłki door-2-door lub do punktu odbioru
about-img
Tracking i śledzenie przesyłek
about-img
Ubezpieczenie gratis
about-img
Dostawa nawet w ciągu 24h
about-img

Zobacz, co mówią inni, którzy skorzystali z naszych usług

Maciej Strojny

Wraz z rozwojem naszej firmy, rozpoczęliśmy sprzedaż do krajów UE. Dzięki Boxfox.pl znacznie zoptymalizowaliśmy koszty wysyłek do Szwecji, Finlandii oraz Danii. Szybko zintegrowaliśmy się z lokalnym przewoźnikiem. Ilość naszych zamówień zwiększyła się, w wyniku atrakcyjnych cen dostawy przesyłek do naszych klientów. Szybko dostrzegliśmy zalety nowego modelu logistyki z pominięciem magazynów przeładunkowych.

Mateusz Cichoń

Poszukiwaliśmy serwisu kurierskiego, który przemodeluje logistykę naszego sklepu ze względu na specyfikę naszych produktów. Za pośrednictwem Boxfox.pl przesyłki do klientów wysyłane są z magazynu bezpośrednio do oddziału danego przewoźnika za granicą. Dzięki temu ilość uszkodzeń w transporcie zdecydowanie zmniejszyła się. Ponadto czas dostawy oraz koszty usługi obniżyły się. Boxfox.pl to świetne rozwiązanie dla firm z branży e-commerce.

Vladislav Lozan

W końcu znaleźliśmy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb. Z firmą Boxfox współpracujemy od ponad roku. Profesjonalna obsługa logistyczna do Niemiec oraz Holandii w zakresie wysyłki oraz zwrotów. Fachowa pomoc przy wyborze firmy kurierskiej na danym rynku.

Dużo wysyłasz? Zapłacisz mniej!

    Infolinia +48-533-446-865 czynna od Pon-Pt od 10:00 do 14:00